Atopowe Zapalenie Skóry

POGADAJMY

Jeśli masz jakieś pytanie na temat alergii na nikiel, chcesz wyżalić się lub podzielić swoją radością napisz o tym. Może Twoje doświadczenia pomogą komuś innemu w chorobie: Twoje błędy pomogą uniknąć pomyłek, a sukcesy napełnią optymizmem.
Znasz odpowiedź na zadane pytanie lub chcesz wyrazić swoją opinie na jakiś temat to śmiało pisz. Każdy niklowiec jest ekspertem w tej dziedzinie i każdy może się wypowiadać i doradzać. Jeśli jednak nie masz pytań, ani radości, ani smutków, jeśli nie znasz odpowiedzi na stawiane pytania to i tak napisz – daj znać, że jesteś z nami.

68 odpowiedzi na „POGADAJMY”

  • Witam 🙂 Wszystkim. Bardzo sie cieszę ze znalazłam Was . Mam 37 lat i dwójkę dzieci !Ja mam problem z niklem od 2001 r a dowiedziałam konkretnie się ze jestem uczulona na nikiel 2014 r gdzie nie mogłam sobie juz poradzić z problemami skórnymi ,w tej chwili mam takie problemy ze moja twarz cała puchnie jestem nie poznania gdzie jestem osoba pracująca i mam kontakt z ludzmi a wygladam jak pobita , oczy napuchnięte ze ledwie widzę, plamy czerwone jak poparzone ,uważam co jem ale wiem że nikiel jest nawet w ciuchach.Moja alergia wychodzi co tydzień ,robiłam już badania wątrobowe ponieważ zaleciła mi pani która leczy naturalnie co okazało sie ze mam zniszczona wątrobe przez tabletki na alergie tzn sterydy itd .Próbuje je nie brać i czekam az sama alergia zniknie ale jak dla mnie to uciążliwe bo jak wcześnie pisałam jestem osobą pracującą i nie mogę sobie pozwolić na cały czas na wolnym gdzie moja alergia utrzymuje się nawet tydz bez leków .Moja skóra pod oczami jest zniszczona przez maście .Wcześniejsza moja pani dr dermatolog powiedziała ze ma duży problem bo moja alergia jest silna a na nikel nie ma odczulań poprostu muszę jakoś sobie radzić ale jak można sobie radzić jak wygladam jak potwór z tą alergią
    Pozdrawiam Wszystkich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *