Atopowe Zapalenie Skóry

ARTYKUŁY O ALERGII

W Internecie można znaleźć wiele informacji na temat alergii na nikiel.

Oto jedne z nich:

4 odpowiedzi na „ARTYKUŁY O ALERGII”

  • Witam!sama zmagam sie z problem alergi na nikiel.Uwazam,ze znacznie utrudnia ona prawidlowe funkcjonowanie,poniewaz jest przyczyna zlego stanu zew.nie tylko skory(wysypka zew.,blon sluzowych gardla i przewodu pokarmowego,nieprzyjemny oddech)ale calego organizmu,zlego samopoczucia (oslabienie,apatia,znuzenie,obnizona koncentracja) spowodowany wlasnie nie dostarczeniem prodoktow alergennych ktore te z kolei dostarczaja nam innych cennych witamin i skladnikow dla naszego organizmu i odpowiediego funkcjonowania,na tym poziomie mamy konflikt. Dyskomfort stwarza nam rowniez ciagla kontrola przestrzegania diety,,co zjadamy,,.to tyle co chcialam dodac z moich opserwacji:)Pozdrawiam!

  • Mój mąż jest uczulony na nikiel. Wygląda to tak, że jak tylko założy np. zegarek nie ze stali chirurgicznej to ma wysypkę na całej dłoni. Z tego powodu mamy też obrączki z tytanu. Jak zje np. brokuły, to zaraz gdzieś go wysypuje. Wystarczy odrobina tego metalu w pokarmie, albo kontakt dotykowy i już uczulenie. Nigdy nie podaje mu piwa w puszce, tylko w butelce itd. Więcej można tu na fejsie przeczytać po zalogowaniu http://pl-pl.facebook.com/pages/alergiamedpl/163275370390217. Ogólnie, jak każda alergia to mega upierdliwa sprawa.

  • Ja po prostu NIE NAWIDZE NIKLU!

  • Od czerwca mam burchle na palcach prawej ręki, nadgarstkach i spichnięte prawe oko. Nie zdawałam sobie z tego sprawy co mogło to powodować, aż do tej pory. Okazało sie, że to pierścionek zaręczynowy między innymi przyczynia się do tych zmian skórnych, gdyż zawiera trochę białego złota, które posiada w swoim składzie nikiel. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że za 3 tyg. mam ślub. Masakra. Jak się pokazać z takimi rękami…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiednią liczbę *